From Fedora Project Wiki
Denisarnaud (talk | contribs) mNo edit summary |
Denisarnaud (talk | contribs) m (→Packages) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| '''Name''' || '''EL-5''' || '''EL-6''' || '''F-18''' || '''F-19''' || '''Rawhide''' | | '''Name''' || '''EL-5''' || '''EL-6''' || '''F-18''' || '''F-19''' || '''Rawhide''' | ||
|- | |- | ||
| {{package|boost| | | {{package|boost|Boost}} || {{no|1.33}}<ref>Requires Boost >= 1.44</ref> || {{yes|1.39}} || {{yes|1.50}} || {{yes|1.52}} || {{yes|1.50}} | ||
|- | |- | ||
| {{package|sigar| | | {{package|sigar|Sigar}} || - || {{no|-}} || {{yes|1.6.5}} || {{yes|1.6.5}} || {{yes|1.6.5}} | ||
|- | |||
| re2c || - || {{no|-}} || {{no|-}} || {{no|-}} || {{no|-}} | |||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> |